Apr 4, 2023

4 důvody proč založit vlastní profil firmy či restaurace na Google my Business

Založte profil ještě dnes, ať Vám neuteče Vaše konkurence.

Proč založit profil Google my Business

V dnešní době internetu a digitálních médií se pro firmy stává stále důležitější, mít co nejlepší online reputaci. Jedním z klíčových faktorů pro úspěšnou online reputaci jsou hodnocení a recenze zákazníků na Google my Business profilu. V tomto článku si probereme, proč je důležité mít tyto recenze pod kontrolou.

Zlepšení viditelnosti ve vyhledávání

Google my Business profil je způsob, jak se vaše firma objeví v mapových výsledcích a na pravé straně výsledkové stránky vyhledávače. Recenze a hodnocení od zákazníků jsou pro vás nesmírně důležité, protože mají velký vliv na to, jak se váš profil objevuje v těchto výsledcích. Profily s více a lepšími recenzemi se obvykle umístí výše v mapových výsledcích a získají více pozornosti od potencionálních zákazníků.

Zlepšení důvěryhodnosti

Recenze a hodnocení zákazníků jsou také důležité pro zlepšení důvěryhodnosti vaší firmy. Potenciální zákazníci se často spoléhají na zkušenosti jiných lidí, aby se rozhodli, zda využijí vaše služby nebo produkty. Pokud máte spoustu pozitivních recenzí, získáte důvěru potenciálních zákazníků a mohou si být jisti, že jim nabídnete kvalitní služby nebo produkty.

Možnost zlepšení služeb

Dalším důležitým faktorem recenzí a hodnocení od zákazníků je možnost zlepšení vašich služeb nebo produktů. Pokud získáte negativní recenzi, může vám to poskytnout cennou zpětnou vazbu a zjednat velmi rychle nápravu. Zlepšení služeb a produktů zase vede k větší spokojenosti zákazníků a většímu množství pozitivních recenzí.

Konkurenční výhoda

Větší množství pozitivních recenzí na Google my Business profilu může také poskytnout konkurenční výhodu. Zákazníci si vybírají firmy na základě zkušeností jiných lidí a kvalita vašich recenzí může být jedním z faktorů, které rozhodnou, zda si vaši firmu zvolit před konkurencí. Pokud máte vysoké hodnocení a množství pozitivních recenzí, můžete se stát preferovanou volbou pro potenciální zákazníky a získat tím konkurenční výhodu.

Závěrem lze tedy říci, že mít pod kontrolou hodnocení a recenze zákazníků na Google my Business profilu je důležité pro úspěšnou online reputaci a zlepšení viditelnosti ve vyhledávání. Může to také zlepšit důvěryhodnost vaší firmy, poskytnout cennou zpětnou vazbu pro zlepšení služeb a produktů a poskytnout vám konkurenční výhodu. Proto je důležité pečlivě sledovat, jak zákazníci hodnotí vaši firmu a mít tento kanál pod kontrolou.

Pokud hledáte partnera, který vám pomůže se založením a správou profilu na Google my Business pro Vaši restauraci neváhejte nás kontaktovat na hello@gastio.com nebo +420 490 000 490, za tým Gastio David Pála, Founder & Owner.

Pojďme si společně popovídat u dobrého espressa!

Zašlete nám zprávu prostřednictvím kontaktní formuláře nebo nám zavolejte a pojďme se společně setkat a probrat detaily ohledně tvorby webových stránek pro vaši restauraci, hospodu či bistro.