Naše služby

Nabízíme profesionální tvorbu webových stránek pro restaurace, hospody, bistra a jiné gastro podniky. Obsah umíme nejen vytvořit, ale i doručit. Rádi Vám zastřešíme kompletní online marketing a Vaší restauraci zviditelníme! Od kampaní na Facebooku, Googlu a Skliku, správy sociálních sítí a community managementu až po e-mail marketing. Uvařte si úspěch s námi!

NAŠE služby

Ceník

U nás víte do čeho jdete. Webové stránky pro Vaši restauraci doručíme včas a za pevně stanovenou částku.

Pojďme si společně
popovídat u dobré kávy!

Zašlete nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte. Společně se setkáme a probereme vaše představy o webových stránkách a možnosti, jak je uskutečnit.

KONTAKTUJTE NÁS

Zašlete nezávaznou poptávku

Do 24 hodin Vás budete kontaktovat náš specialista.

FAQ

Často kladené dotazy

01

Jak rychle budu mít nové webové stránky?

Webové stránky dodáváme našim klientům do 14 dnů od kompletního dodání všech podkladů našemu týmu (texty pro web, fotografie, videa, kontaktní údaje apod.).

02

Mohu si webové stránky spravovat sám?

Ano, webové stránky si každý klient spravuje sám. Po nasazení webu obdrží každý náš klient přístupové údaje pro přihlášení do redakčního systému a podrobný manuál, který popisuje celý postup správy v redakčním systému. Vše je jednoduché a intuitivní, aby to zvládl každý uživatel se znalostí práce na PC. Aktualizovat polední menu je možné klidně i z mobilního telefonu.

03

V jaké formě budete chtít dodat podklady pro webové stránky.

Po potvrzení objednávky na dodání webových stránek obdrží každý klient dokument, do kterého doplní textace pro webové stránky. Zároveň obdrží odkaz na který bude moci nahrát veškeré multimediální soubory, které bude chtít použít na webových stránkách jako jsou fotografie, videa a další dokumenty.

04

Mohu si objednat webové stránky od vás když mám vlastní doménu?

Ano, pokud vlastníte vlastní doménu, je možné si nechat vytvořit web od nás. Budeme od Vás potřebovat přístupové údaje do administrace domény.